Про дистанційне навчання 1-4 класів з 25 січня 2022 року

Рішення педагогічної ради від 24 січня 2022 року протокол №6

На підставі доповідної записки шкільного лікаря п. Варгас М.В., враховуючи різке зростання захворюваності  серед учнів 1-4 класів та вчителів початкової школи на Covid та ГРВІ, беручи до уваги п. 2.6. Протоколу засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Івано-Франківської міської територіальної громади від 22 січня 2022 року протокол"1, педагогічна рада ухвалила:

1. Перевести учнів 1-4 класів на дистанційну форму навчання з 25 січня по 07 лютого 2022 року або до окремого рішення.

2. Вчителям початкових класів повідомити батьків про перехід на дистанційну форму навчання та організувати індивідуальні консультації.

Ми – шкільні офіцери поліції.

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Новини

До уваги вчителів, школярів та батьків!

Ми – шкільні офіцери поліції. Наше завдання – профілактика правопорушень, запобігання і протидія негативним соціальним явищам серед учнів, створення безпечного середовище для дітей та підлітків.

Програми «Школа і поліція» побудовані на інтерактивному навчанні, тому є доступними навіть для наймолодших.

Лише спільними зусиллями ми зможемо захисти дітей, та гарантувати їм гарне майбутнє.

З повагою, ваші шкільні офіцери:

начальниця відділу зв'язків з громадськістю, капітан поліції

Олександра Бабецька;

старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю, капітан поліції

Богдан Настич

Про відновлення навчання.

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Новини

До уваги всіх учасників освітнього процесу в Ліцеї №24 Івано-Франківської міської ради!
З понеділка 22 листопада 2021 року навчання для всіх класів в традиційному режимі!
Очікуємо всіх учнів здоровими за ліцейними партами!
Не забуваємо про дотримання вимог карантинного режиму!
Всім здоров'я!

Документи навчального закладу 2021 року

Автор: Samolyuk Yury. Posted in Нормативні документи

Статут навчального закладу Ліцей №24                                                                Переглянути