Ліцейне життя

У Ліцеї № 24 відзначили День захисників та захисниць України, День українського козацтва та Покрови

Ранок розпочався з покладання квітів біля меморіальних дошок випускників, які загинули захищаючи незалежність України. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

О 9.00 год. ліцей щоденно вшановує подвиг усіх героїв загальнонаціональною хвилиною мовчання.

О 10.40 год. відбулась лінійка приурочена Дню захисника та захисниць України, Української Повстанської Армії, Дню українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці. Учні 11-х класів продемонстрували основи вогневої підготовки: розбирання та складання автомата, приведення АК у бойову готовність, спорядження магазина патронами.  Продемонстрували стройовий вишкіл взводів.

На лінійці нагороджено команди переможців з волейболу, які взяли участь у змаганнях 30 вересня приурочених Дню захисників і захисниць України.

Проведені години спілкування: «Україна вшановує своїх воїнів-захисників»,  «Герої не вмирають», «Мужність і відвага крізь покоління».

РУС та учні 5-10 класів у відео висловили вдячність ЗСУ.

Громадській організації «Галицькі Леви» передані розмальовані гільзи та тубус з-під гармати на аукціон для потреб військових.

На честь свята Покрови Пресвятої Богородиці у каплиці ліцею відбувся молебень.

14 березня в Україні вшановують добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу, посиленню турботи до учасників добровольчих формувань у Ліцеї № 24 проведений захід до Дня українського добровольця під керівництвом вчителів Захисту України Вацеби Ярослава та Довгої Тетяни

Візія майбутнього освіти і науки України