Свіча пам"яті

До вшанування 90-х роковин геноциду учні Ліцею №24 запалили свічки у пам'ять про тих, хто загинув від голодної смерті у ті важкі для українського народу 1932-1933 роки. Голодомор - злочин, який не можна знецінити.

Ми пам’ятаємо … 🕯️

 

День Гідності та Свободи

21 листопада 2023 року учні Ліцею №24 відзначили День Гідності та Свободи. Цей день став важливим символом для України та відображає прагнення народу до гідності, свободи та демократії. Це також час для українців об'єднатися в духу національної єдності, вшановуючи цінності гідності, свободи та незалежності країни.

 

 

Акція "Палити листя – ЗАБОРОНЕНО"

11.10.2023р. у Ліцеї №24 пройшла акція "Палити листя – ЗАБОРОНЕНО" 🍂
Учні роздавали листівки батькам. Це маленький, але важливий крок. Долучайтесь і ви! Давайте вбережемо себе і планету!💚🍃

 

https://youtube.com/shorts/5YyExrYL3d0?si=0r5Cb-HvqmsgW2e4

 

Осінній дивограй 2023

Сьогодні, 20.09.2023р., у Ліцеї №24  пройшла надзвичайно чарівна виставка робіт учнів 1-4 класів «Осінній дивограй». 
Цього року вона вдалася особливою і неповторною.️  Усі учасники виставки старанно готувалися до неї. Учні, батьки, класні керівники виявили неабиякий творчий підхід, вишуканий смак та фантазію при створенні своїх робіт. Овочі, фрукти, квіти та інші дари осені перетворилися на елементи декору, тварин, героїв улюблених мультфільмів та казок. Це були  справжні шедеври! Ловіть фотозвіт!

Увага! Діти на дорозі

04.10.2023 в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» члени РУС провели веселий та пізнавальний захід для першокласників "Світлофор Моргайко" 

🚦
Наші дітки були уважними, активними, слухняними глядачами.
 Щиро дякую нашим членам РУС Павліцькій Олександрі, Морушко Анні, Варгас Катерині,  які чудово провели захід! Окреме дякую нашому фотографу Аліні Бричці за класні фото!
Разом до ПЕРЕМОГИ!

  

Дочірні категорії

 

Служби допомоги дітям

 

 

 

 

 

Безоплатна правова допомога (https://legalaid.gov.ua/)

 

 

 

 

Уповноважена особа з питань протидії насильству – заступник директора Ліцею №16 з виховної роботи  Дяченко Надія Богданівна (т. 0993181241)

Ювенальна превенція Івано-Франківської області

План проведення інформаційно-просвітницьких заходів у Ліцеї № 24

Порядок подання учасниками освітнього процесу Ліцею №24 заяви про випадок булінгу

Порядок реагування на виявлені факти булінгу у Ліцеї №24

Матеріали для проведення просвітницько-профілактичних заходів з учнями з метою запобігання насильства, булінгу, самогубств, для забезпечення стійкості дітей до шкідливого контенту в умовах воєнного стану

Корисні посилання щодо теми антибулінгу для учнів, вчителів та батьків https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/protidiya-bulingu/korisni-posilannya-shodo-temi-antibulingu

Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні» https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra-Studena+Inc+1/about

Сайт Stopbullying для учнів, вчителів та батьків stopbullying.com.ua

Нормативно-правова база

Закон України від 07.12.2017 № 2229-VIII Про запобігання та протидію домашньому насильству

Закон України від 18.12.2018 №2657-VIII Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Наказ МОН №1646 від 28.12.2019р. «Деякі питання реагування на  випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти» https://mon.gov.ua/ua/npa/deyaki-pitannya-reaguvannya-na-vipadki-bulingu-ckuvannya-ta-zastosuvannya-zahodiv-vihovnogo-vplivu-v-zakladah-osviti

Постанова Кабінету Міністрів України від з жовтня 2018 р. № 800 “Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров`ю”

Постанова Кабінету Міністрів від 22 серпня 2018 р. № 658 “Про  затвердження Порядку взаємодії суб`єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”

Наказ МОН України від 02.10.2018 р. № 1047 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами”

Лист МОН України від 18.05.2018 року №1/11-5480 “Методичні рекомендації щодо запобігання та протидії насильству”

Як скористатися додатком “Твоє право”

Візія майбутнього освіти і науки України