photo_2_2023-11-29_10-43-30

Ліцей 24 Івано-Франківської міської ради став одним із 60 переможців серед українських шкіл, обраних для участі проєкті "АБЕТКА ПОЛЬСЬКОГО КЛАСУ – популяризація польської мови в українській школі». Проєкт організовано Фондом «Свобода і Демократія» та дофінансовано Інститутом розвитку польської мови ім. св. Максиміліана Марії Кольбе з коштів Міністра освіти та науки Республіки Польща.
У рамках проєкту 27-29.10.2023 року Фондом «Свобода і Демократія» було організовано конференцію для керівників навчальних закладів та вчителів польської мови "Абетка польської мови - простір у дидактичному процесі».
Наш ліцей на конфренції представляли директор Ігор Мельничук та вчитель польської мови Mар’яна Перепічка. Учасники брали участь семінарах, що стосувалися покращення освітнього простору та підписали договір про співпрацю.
Школи-переможці отримали фінансову допомогу (1200 злотих), настільні ігри та підручники для вивчення польської як іноземної.
Впродовж листопада учні 10-А класу, під керівництвом Перепічки Мар'яни реалізовували другий етап проєкту - робили комфортнішим для навчання кабінет польської, дізнавалися більше про польських науковців, створювали плакати та ділилися здобутими знаннями з молодшими учасниками навчального процесу.

Щиро вдячні Фонду «Свобода та Демократія» та Інституту розвитку польської мови ім. св. Максиміліана Марії Кольбе за надану можливість участі в проєкті, а також батькам та учням 10а за активність та креативність.
Результати нашої роботи можна побачити у короткому відео.
Приємного перегляду!

Візія майбутнього освіти і науки України